Tuesday, June 16, 2009

Verbung e. Reklaamipaus

Et kõik ausalt ära rääkida, tuleb alustada sellest kirjast mille Joel meile mõni aeg tagasi saatis:

Kuulge sõbrad. Õndsusest saab järjekordne Rocki kampaania laul. Hind on kolm milli (nagu ikka, eks), aga selle eest peame veits nokkima ka. Asjaga suht kiire - neljap peaks ära tegema vms.
Saadan edasi projektijuhi maili, mis kirjeldab vajadusi.
Kuidas tundub? Teeme ära?
Asi läheb veebifilmide nö ametlikuks soundtrakiks. Kokku tuleb ca 30 filmi või nii. Seega parajalt palju kordi saab rahvas õndsuse meloodiat kuulda. ;-)

Meil oli Lemoga juttu, et mis plaadi nimi võiks olla. Arvestades meie reklaamilembust, võiks plaadi nimi olla näiteks "reklaamipaus" või Lemo versioonis "Verbung" ;-)))


Alpool on toodud sellele kirjale järgnenud laborisessiooni täpne kronoloogia

- kell 19:00 -

Dr. Rebane ja groZmot teevad esimesi Samme teel püha Tõe poole. Väikesed sammud kahjuks. Väga okkalisel teel. Ja päris vales suunas.

- kell 20:00 -

Frustratsioon. Ei viitsi teha seda reklaamivärki enam.

YouTube-s on üleval BDÖ Rabarocki konza video nende järjekordsest rekordiüritusest. Doktor Rebane on ka näha, kohe Mihkel Raua kõrval. BDÖ mehed kaebasid hiljem, et ta oli enne nende esinemist suurema osa backstage õlledest ära joonud. Tõenäoliselt on see räige laim. Doktorit teades võib arvata, et enne ta ikka ootas kuni BDÖ lavale läks.

Video: Maailma Suurim Heavy Metal Bänd

- kell 21:00 -

No ei lenda Pegasus. Kohe üldse.

Õnnestus lõpuks groZmoti tähelepanu hetkeks kõrvale juhtida ning pildistada tema stuudio kõige salajasemat Instrumenti. Ta on jube tige kui me sellest masinast avalikult räägime, pildi näitamisest rääkimata. Kardab et konkurendid saavad haisu ninna. Jube pull kui ta selle siit nüüd leiab :)

- Kell 22:00 -

Laekub Joel. Visiooniga.

Kustutame ära kõik mis seni sündiga tehtud sai. 

Kitra Intz kaasa ei võtnud. groZmot ütles et pole vaja (jätame meelde muide). Õnneks on groZmotil kombeks stuudiosse kitrasid peita. Igast muid lahedaid asju ka. See teebki stuudiosessioonid nii huvitavaks, et iga kord on võimalik midagi Leida.

- Kell 23:30 -

Asi purgis. groZmot lubas viimistleda. Üksinda. Ainult tema ja ta Wavelabi särk.

1 comment:

  1. Seda, et mis puutub Doktori ja õlle suhtesse, seoses Rabakaga, siis on see pigem siiski positiivne. Ehk tsiteerides klassikat: kui Lemo otsustas pärast livet esimest õlut võtta oli Doktor just viimase tilga limpsanud. Arstide värk.

    ReplyDelete