Wednesday, June 9, 2010

Haige bänd


Kui nüüd järgi mõelda, siis nii mitmedki keikkad on olnud suure küsimärgi all tänu mingitele vigastustele või tõbedele. Aga seda huvitavam elu ju on. No näiteks alustame sellest kui Kukerpillide juubelituuri Tallinna kontserdi ajal oli Renks isiklikel salapärastel põhjustel Hispaanias, "sanatooriumis". 2004 aasta Greeni live jäi ära seoses Intsu täpitõve ehk tuulerõugetega. Sama asi jättis ära ka Krahli aastavahetuse live. 2005 varakevadel (vist) paar nädalat enne Hollywoodis toimunud Clawfingeri soojustust murdis Joel lumelauaga sõites randme. Joeli asemel mängis Peeter Jõgioja, paberkott peas. Sama aasta suvel suutis Joel ennast vigastada mootorrattaga, mistap üks järjekordne esinemine oli küsimärgi all. Asi siiski toimus.
Ja nüüd, pärast 4 aastast vaikust on Lemo jalg korvpalli tagajärjel kipsis. Ühtlasi suutis mees saada laupäeval suvise külmetuse, mis viis hääle. Joel aga suutis kaelalihase ära tõsta.
Ja ometigi on meil sellest kõigest pohh, sest ükski nendest asjadest ei saa kuidagigi väärata plaane.
Kõik toimub plaanipäraselt ja ilmselt isegi ägedamalt kui muidu oleks toimunud. Hääl taastub, liikumine on tagatud erinevate abivahenditega, kips on asendunud käimissaapaga ja kael sai õigel ajal läbipaistvat läga.
Kui ei usu, siis pühapäeva esimestel tundidel Reiu rocki pealaval näitame, kui haige üks bänd võib olla:).

No comments:

Post a Comment