Tuesday, November 30, 2010

Konsiiliumi sahtel. Osa2. Hüpodermic Pleasure

Jätkaks mõni aeg tagasi alustatud missiooni tirida Zorgi Konsiiliumi salaurgastest lagedale mõningaid avalikkuse eest rohkem või vähem peidetud loojuppe.

Ühesõnaga. Kunagi eriti ammu, nii umbes aastal 2002, tegutses Eestis vägagi tõhusalt grupeering nimega Ignorabimus, kes oli parajasti salvestamas oma uut plaati. Selle seltskonna üheks peamiseks aktivistiks ei olnud keegi muu kui praegune Heraldi esifiguur herr Sven Varkel ning on teatav kahtlus, et just tema peas sündis salaplaan välja anda Ignoka uue plaadi singel ning kutsuda sinna kaasa ka teisi metal scene kaasvõitlejaid. Igatahes Svenilt ettepanek remiksida üks Ignoka lugu Zorgi Konsiiliumi lauale laekus.

Sel ajal oli Zorg suhteliselt värskelt välja andnud oma esimese plaadi Artificial ning üritas kõigest väest livede jaoks lugusid selgeks saada - oli ju plaat valminud otse salvestamise käigus, ilma ühegi live proovita. Ja kuna Konsiilium oli kõigest sellest vägagi frustreerunud, tundus võimalus kellegi teise lugu täiesti ära lõhkuda ning teistmoodi kokku panna vägagi ahvatlev ettevõtmine.

Aga lugu ise on siin. Sai mindud nii hoogu, et originaalist jäi järele õige vähe ning tegemist vist pigem kaveri kui remiksiga.
Hüpodermic Pleasure ZORG remix (2002) by Zorglab
Original song recorded by Ignorabimus @ 2002
Music: Sven Varkel
Lyrics: Sven Varkel and Raino Suurna

No comments:

Post a Comment